Přihláška

V případě zájmu o účast v soutěži prosíme vyplňte do 31. října 2023 přihlášku na následujícím odkaze:

https://forms.gle/2BfhiptauSLkLiyC9

Přihlášku do soutěže podává jménem svého žáka/ žákyně hudební pedagog. Současně žák/ žákyně samostatně vypracuje motivační dopis v minimální délce jedné strany.

Spolu se zadáním základních kontaktních údajů o soutěžícím a jeho pedagogovi je třeba zaslat do přihlášky nahrát motivační dopis.

Motivační dopis – píše žák/yně

Motivační dopis by měl obsahovat co nejvěrnější obraz zájemce o soutěž v souvislosti s hudbou: stručný hudební životopis žáka/ žákyně (na jaký hrají hudební nástroj a jak dlouho, s jakými úspěchy – účast na soutěžích, koncertech, hudebním životě místa svého bydliště, jaký druh hudby rádi poslouchají a proč, zda rádi zpívají a při jakých příležitostech, případné zkušenosti s tvorbou vlastních skladeb nebo písní, jaké plány mají v souvislosti se svými hudebními aktivitami do budoucna, proč právě oni by měli být vybráni jako účastníci Hudební olympiády ČR.

Potvrzení přijetí do soutěže

Na základě zaslané přihlášky a motivačního dopisu bude do celostátního kola vybráno odbornou komisí max. dvacet soutěžících do každé kategorie, kteří budou o své účasti v soutěži informováni nejpozději do 5. listopadu 2023.

Zároveň s vyrozuměním dostanou pokyn k úhradě registračního poplatku 1.000, – Kč za soutěžícího (fakturu lze vystavit na školu nebo fyzickou osobu).s vyrozuměním dostanou pokyn k úhradě registračního poplatku 1.000, – Kč za soutěžícího (fakturu lze vystavit na školu nebo fyzickou osobu).

On-line setkání pro zájemce o účast v soutěži:

Bližší informace zájemcům (žák + pedagog) rádi předáme a Vaše konkrétní dotazy k přípravě na soutěž a jejímu průběhu zodpovíme při on-line setkání na ZOOMu 3. října 2023 od 20:00 do 21:00.

HUDEBNÍ OLYMPIÁDA – BLIŽŠÍ INFORMACE PRO PEDAGOGY

Join Zoom Meeting

https://cuni-cz.zoom.us/j/96240591218?pwd=Nk1iVFlCQmloZ09kRDNPUjRkV0JmUT09

Meeting ID: 962 4059 1218

Passcode: 816335