Výsledky 3. ročníku

1. kategorie (12–15 let)

Zlaté pásmo

Semjen Yakimov – GMHS Praha, absolutní vítěz soutěže, účast na mezinárodní hudební olympiádě v Ljubljani 2022

Anežka Jiřičková – GMHS Praha, účast na mezinárodní hudební olympiádě v Ljubljani 2022

Dominik Timár – GMHS Praha, účast na mezinárodní hudební olympiádě v Ljubljani 2022

Martin Koryčanský – GMHS Praha

Ondřej Buka – ZŠ s RvHv Maršovská, Teplice

Daniel Vondráček – GMHS Praha

Matěj Brož – ZŠ s RvHv Maršovská, Teplice

Emma Wertzová – ZUŠ Habrmannova, Hradec Králové

Antonie Vlčková – GMHS Praha

Stříbrné pásmo

Filip Souček – ZŠ a ZUŠ Jabloňová, Liberec

Viktorie Hořínková – Gymnázium Prachatice

Miroslav Nedvěd – ZŠ s RvHv Maršovská, Teplice

Bronzové pásmo

Karin Macků – ZŠ U Červených domků, Hodonín

Linda Švachová – Základní škola, České Budějovice

Tsolmon Myagmarsuren – ZŠ F. Kupky, Dobruška

Eliška Svobodová – Základní škola, České Budějovice

Vojtěch Kočařík – ZŠ U Červených domků, Hodonín

2. kategorie (16–19 let)

Zlaté pásmo

Eliška Martinková – VOŠPS a SPgŠ Kroměříž, účast na mezinárodní hudební olympiádě v Ljubljani 2022

Barbora Bačáková ­– GMHS Praha

Stříbrné pásmo

Anna Ziková – Waldorfské lyceum, České Budějovice

Nikola Teclová – SPgŠ Litomyšl

Bronzové pásmo

Antonín Kunc ­– ZUŠ Ždánice

Natálie Petrová – Gymnázium Havlíčkův Brod

Mimořádná ocenění

Nejlepší skladba

Semjen Yakimov

Nejlepší intonace/ rytmus

Anežka Jiřičková, Semjen Yakimov

Nejlepší zpěv

Matěj Brož

Nejlepší test

Ondřej Buka

Mimořádné ocenění za vynikající reprezentaci HV na základní škole

Eliška Svobodová, Linda Švábová

Ocenění studentské poroty

Zpěv písně

Kategorie 12–15 let

  • Matěj Brož – za originálně zpracované provedení písně
  • Viktorie Hořínková – za sourozeneckou souhru a zvládnutí trémy
  • Anežka Jiřičková – za obdivuhodný rozsah a estetické provedení
  • Vojtěch Kočařík – za originální rytmický doprovod písně
  • Karin Macků – za něžný usměvavý projev
  • Tsolman Myagmarsuren – za přesvědčivou interpretaci v českém jazyce
  • Miroslav Nedvěd – za intonační jistotu a uvěřitelný dramatický projev
  • Filip Souček – za sebejistý radostný projev a interakci s publikem
  • Eliška Svobodová – za procítěný projev
  • Linda Švachová – za výbornou práci s výrazovými prostředky
  • Emma Wertzová – za dramatické ztvárnění písně

Skladba

Kategorie 12–15 let

  • Matěj Brož – za soustředěný výkon
  • Ondřej Buka – za vhodné uchopení hudební formy
  • Viktorie Hořínková – za jedinečnost a hravost
  • Anežka Jiřičková – za komplexní propracovanost
  • Vojtěch Kočařík – za originální ztvárnění námětu
  • Martin Koryčanský – za sofistikovaný text a niterný prožitek
  • Karin Macků – za hravou impresionistickou kompozici
  • Tsolman Myagmarsuren – za pěkné uchopení tématu
  • Miroslav Nedvěd – za okouzlení studentské poroty
  • Filip Souček – za skvělou kompozici a práci s tématem
  • Eliška Svobodová – za autentický dramatický přednes
  • Linda Švachová – za optimistický text a sympatický projev
  • Dominik Timár – za procítěnou violovou sonátu a její interpretaci
  • Antonie Vlčková – za skvělou soudobou kompozici a práci s tichem
  • Daniel Vondráček – za maximální využití klasické harmonie
  • Emma Wertzová – za inspirativní příběh a jeho ztvárnění
  • Semjen Yakima – za kompoziční i interpretační dokonalost

Kategorie 16–19 let

  • Barbora Bačáková – za krásné technické provedení
  • Antonín Kunc – za zvukomalebnost kompozice
  • Eliška Martinková – za citlivě zvolenou instrumentaci
  • Natálie Petrová – za rozsah a dynamickou škálu
  • Nikola Teclová – za technickou souhru s nahrávkou
  • Anna Zíková – za soustředěný sólový výkon

Nejnovější příspěvky

Rubriky

Sponzorství